Savanoriškas (privatus) sveikatos draudimas – Lietuvoje sparčiai populiarėjanti draudimo rūšis, suteikianti galimybę apdraustiesiems patiems pasirinkti sveikatos priežiūros įstaigą, kurioje jie gali profilaktiškai tikrintis sveikatą bei gydytis, pirkti vaistus, lankytis pas odontologą, naudotis kitomis sveikatos stiprinimo paslaugomis.

Nors Lietuvoje yra deklaruojamas nemokamas gydymas, tačiau daugelis žmonių, kuriems teko naudotis gydymo įstaigų paslaugomis, įsitikino, kad tai nėra visiška tiesa: netikėtai atsiranda papildomų išlaidų, nes gydymo įstaigos neturi būtinų medikamentų, kitų priemonių.

Privatus sveikatos draudimas dar nėra visuotinai taikomas Lietuvoje, tačiau vis daugiau solidžių kompanijų tokia draudimo rūšimi apdraudžia savo darbuotojus, kuriais rūpinasi. Susirgęs ir nedarbingumo pažymėjimą turintis žmogus praranda nemažą dalį savo pajamų, nes „Sodros“ išmokos yra gerokai mažesnės nei darbuotojo atlyginimas. Tačiau ligonis patiria kur kas didesnių išlaidų nei įprastai, nes reikia pirkti vaistus, vitaminus, specialias priemones.

Jei darbuotojas yra apdraustas privačiu sveikatos draudimu,  jis mažiau laiko sugaišta gydymo įstaigose – savanoriškas draudimas leidžia rinktis gydymo įstaigas ir paslaugas. Statistikos duomenimis, savanorišku sveikatos draudimu apdraustas darbuotojas greičiau grįžta į darbą – nedarbingų dienų skaičius sumažėja net kelis kartus, nes sveikatos priežiūros paslaugos suteikiamos greitai ir kokybiškai.

Be to, savanorišku sveikatos draudimu apdraustas darbuotojas jaučiasi įvertintas, gauna iš įmonės pridėtinę vertę, o tai didina ir jo lojalumą darbdaviui, kuria geresnį mikroklimatą.

Savanorišku sveikatos draudimu darbuotojui gali pasirūpinti ne tik darbdavys, bet ir pats darbuotojas, kuris pageidauja efektyvesnio ir komfortiškesnio gydymo, profilaktiškų sveikatos patikrinimų, skiepų, įvairių tyrimų. Visas šias paslaugas apmokama draudimo bendrovė.
Savanoriškas sveikatos draudimas – puiki išeitis pasirūpinti savo ar darbuotojo ramybe ir finansiniu stabilumu tada, kai to reikia.

Leiskite mums garantuoti Jums tinkamą priežiūrą gydymo įstaigose!

Detaliau apie sveikatos draudimo produktus aprašyta tinklapyje

healthinsurance.lt