ibrokeris.lt - draudimas internetu
Skaičiuoklė
Sveikatos ir Gyvybes draudimas Keliones draudimas Automobiliu draudimas Turto draudimas
Draudimo išmokos dėl nedidelių automobilio apgadinimų – dar greičiau
Įkėlimo data: 2013-04-04
Įkėlė: iBrokeris

Draudimo bendrovės stengiasi taupyti savo klientų laiką, todėl vis dažniau išmokų už menkus automobilių apgadinimus dydžius su jais suderina telefonu ir pinigus išmoka net neapžiūrėję transporto priemonės.

Pavyzdžiui, draudimo bendrovė „PZU Lietuva“ per pirmąjį šių metų mėnesį telefonu suderino beveik dvigubai daugiau išmokų pagal KASKO draudimo sutartis ir maždaug triskart daugiau įvykių pagal vairuotojų civilinės atsakomybės draudimo sutartis, palyginti su tuo pačiu praėjusių metų laikotarpiu.
Tokios naujovės priežastis ta, kad rinkoje yra nusistovėjusios transporto priemonių remonto darbų kainos. Todėl draudikams, kai klientai apibūdina savo automobilio sugadinimus, nėra sunku nustatyti, kiek vidutiniškai kainuos transporto priemonės remontas. Būtent tokia suma klientams ir pasiūloma, tad nereikia derinti ir gaišti laiko sugadinto automobilio apžiūrai. Susitarimas dėl draudimo išmokos telefonu vairuotojams leidžia dvigubai greičiau gauti remontui reikiamą sumą ir susitvarkyti automobilį.

Remiantis pažangia pasauline draudimo praktika nustatyta, kad patyrę draudimo kompanijos ekspertai gana tiksliai telefonu nustato automobilio pažeidimus ir gali suderinti su savininku draudimo išmokos dydį bei nedelsiant išmokėti pinigus.

Vairuotojams dar visai neseniai buvo keista, kad apgadintos transporto priemonės nereikia parodyti specialistams ir kad pasitikima jų žodžiais bei telefonu pateikta informacija. Tačiau telefonu suderintų žalų atlyginimo atvejų augimo statistika rodo, kad klientai jau įvertino tokią praktiką ir pasitiki draudikais, sutikdami su pasiūlytomis išmokų sumomis.

Neabejojama, kad draudimo bendrovės artimiausiu metu ketina telefonu suderinti ir turto draudimo nuostolius, nes paprastesnė žalų administravimo praktika yra sėkminga.

Visuomenės apklausų duomenimis, net 45 proc. gyventojų greitą pinigų išmokėjimą vertina kaip svarbiausią draudiko veiksmą.

Visi straipsniai
Kiek draudimų turite ?
3 ir daugiau
1-2
Neturiu