ibrokeris.lt - draudimas internetu
Skaičiuoklė
Sveikatos ir Gyvybes draudimas Keliones draudimas Automobiliu draudimas Turto draudimas
Draudimas internetu: paprasčiau, pigiau ir greičiau
Įkėlimo data: 2013-04-26
Įkėlė: iBrokeris

Gyvename skaitmeninių technologijų ir interneto amžiuje, taigi natūralu, kad visas prekes ir paslaugas norime įsigyti greitai ir patogiai. Daugelis įmonių šiandien keliasi į internetą ir tokias paslaugas, kaip draudimas, teikia ir internetu. Sukuriamos savitarnos principu pagrįstos svetainės, kuriose atliekamas draudimas internetu. Prisijungus paslaugos teikėjų puslapyje, pririeks pasirinkti norimą draudimo rūšį. Tada galėsite arba pratęsti senąją draudimo sutartį, arba sudaryti naują. Už paslaugas sumokama pasitelkus elektroninę bankininkystę – tai greita, saugu ir patogu. Internetinis draudimas patrauklus tuo, kad padeda taupyti laiką. Tikriausiai ne vienam mūsų yra tekę laukti, kol bankų, sveikatos paslaugas teikiančių įstaigų ar draudimo bendrovių specialistai aptarnaus. Dažniausiai tokia biurokratija atima nemažai laiko ir sugadina nuotaiką.

Viskas, ką reikia turėti norint apsidrausti internetu – tai kompiuterį su interneto ryšiu ir šiek tiek pinigėlių sąskaitoje. Specialiose grafose reikės įvesti savo pagrindinius duomenis: vardą, pavardę, adresą, asmens kodą, pasirinkti draudimo rūšį ir laikotarpį, sumokėti nurodytą sumą bei atsispausdinti draudimo sutartį. Draudimas internetu užtrunka apie 5 minutes, taigi šią „procedūrą“ galėsite atlikti tiesiog namuose ar darbe per kavos pertraukėlę. Kitas privalumas – draudžiantis internetu, paslaugos kainuoja šiek tiek pigiau. Taip nutinka dėl to, kad nereikia samdyti darbuotojo, kuris jus aptarnautų, nereikia nuomotis patalpų – šiuos kaštus paprastai apmoka klientai.

Dažnai nutinka taip, kad, pavyzdžiui, civilinės atsakomybės automobilio draudimas baigiasi naktį, 24 valandą, o jūs kaip tyčia pamiršote apsidrausti ir rytą automobiliu nebegalėsite važiuoti į darbą. Draudimas internetu patrauklus tuo, kad paslaugos teikiamos 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę, kai tuo tarpu draudimo biuras dirba vos po 8-10 valandų 5 dienas per savaitę. Skirtumas akivaizdus. Paprastai internetu galima įsigyti draudimą nuo nelaimingų atsitikimų, sveikatos bei vairuotojų civilinės atsakomybės draudimą. Jų dažniausiai prireikia skubiai, pavyzdžiui, kai vykstame į užsienį ir reikia apsidrausti sveikatą. Kitų rūšių draudimai internetu nevykdomi, nes, pavyzdžiui, draudžiant gyvybę, reikiama mokėti suma suskaičiuojama atsižvelgiant į daugelį aplinkybių – draudžiamojo amžių, lytį, darbo sritį ir panašiai. Kompiuteris šių niuansų nesukalkuliuoja.

Visi straipsniai
Kiek draudimų turite ?
3 ir daugiau
1-2
Neturiu