ibrokeris.lt - draudimas internetu
Skaičiuoklė
Sveikatos ir Gyvybes draudimas Keliones draudimas Automobiliu draudimas Turto draudimas

Laivų draudimas

Laivų draudimas – tai draudimo rūšis, kai vandens transporto priemonės (laivai, motorinės valtys, baržos, jachtos ir pan.), mašinų įrengimai, techninė įranga, reikmenys, inventorius, asmeniniai daiktai ir kitas turtas apdraudžiami nuo įvairių įvykių, kurie gali juos sunaikinti arba apgadinti.

Laivų draudimu apsidraudusieji užsitikrina ir tai, kad atlyginama kitiems laivams, sausumos turtui bei tretiesiems asmenims padaryta žala.

Laivų draudimas galioja nuo jūrose, ežeruose, upėse ar kituose tinkamuose navigacijai vandenyse gresiančių pavojų, gaisro, sprogimo, piratavimo, avarijos, susidūrimo su lėktuvu ar panašiu objektu, atsitrenkimo į sausumos transporto priemonę, doką, prieplauką ar jų įrangą, žemės drebėjimo, ugnikalnio išsiveržimo ar žaibo, avarijos pakraunant, iškraunant ar perkraunant krovinį, kapitono, personalo, įgulos ar locmanų aplaidumo ir kitų patirtų nuostolių.

Jums galime pasiūlyti tinkamiausią laivų draudimą, nes atsižvelgsime į Jūsų laivo tipą, įrangą ir būklę, naudojimo tikslus, plaukiojimo regioną ir saugojimo ne sezono metu vietą, įgulos patirtį bei kitus veiksnius.

Jums galime pasiūlyti:

Laivų KASKO draudimą – draudžiami įvairūs krovininiai, keleiviniai ir žvejybiniai laivai, taip pat kitos vandens transporto priemonės nuo jų sunaikinimo ir nuostolių;

Laivų savininkų civilinės teisinės atsakomybės draudimą – draudžiama laivų savininkų atsakomybė už pervežamus krovinius, dėl susidūrimo su kitais laivais ar kitu turtu, dėl gamtos užteršimo ir kitų rizikų.

Laivų draudimo sutartį gali sudaryti laivo savininkas arba valdytojas.

Laivas ar kita vandens transporto priemonė yra skirti ne tik Jūsų pramogoms ar verslui, tačiau reikalauja ir atsakomybės.

Laivų draudimas ir užtikrins, kad šis Jūsų turtas būtų apsaugotas nuo įvairių rizikų, sunaikinimo ar žalos tretiesiems asmenims padarymo.

Leiskite mums pasirūpinti, kad laivas (vandens transporto priemonė) Jums teiktų tik džiaugsmą ir naudą!

Kiek draudimų turite ?
3 ir daugiau
1-2
Neturiu