KASKO draudimas yra savanoriškas transporto priemonės draudimas, atlyginantis nuostolius, kurių patiriama dėl eismo įvykio, automobilio vagystės ar apiplėšimo, trečiųjų asmenų tyčinės veikos, stichinių nelaimių.

Daugelis mūsų išties pagalvojame, kam reikalingas KASKO draudimas automobiliui, jei transporto priemonę esame apdraudę Privalomuoju vairuotojų civilinės atsakomybės draudimu, todėl to ir užtenka. Tačiau tikriausiai ne vienam iš Jūsų yra tekę kelyje patirti nelaimių, kai dėl vienų ar kitų priežasčių pagalbos prireikia ne tik Jums, bet ir Jūsų automobiliui. Aišku, problemų nekyla, jei automobilis yra naujas ir jam priklauso garantinė priežiūra arba patekote į avariją, dėl kurios nesate kaltas. Tokiu atveju įprastai pasinaudojama kito vairuotojo Privalomuoju civilinės atsakomybė draudimu ir patirta žala atlyginama.

Tačiau gana dažnai pasitaiko situacijų, kaip pats tampate avarijos kaltininku. Tokiu atveju pačiam teks plačiai atverti piniginę ir pasirūpinti automobilio remontu, nes Privalomasis vairuotojų civilinės atsakomybės draudimas garantuoja tik žalos atlyginimą nekaltajai šaliai.

Be to,  keliuose važinėjate ne vienas, o tai reiškia, kad neatidus vairuotojas gali apgadinti Jūsų automobilį, kol apsiperkate parduotuvėje, ir pasišalinti. Jūsų automobilis gali lyg magnetas traukti ilgapirščius ir transporto priemonių vagis. Nors ir niekada nesitikime, tačiau automobilį gali apgadinti ir vėtros išverstas medis, gaisras, kitos stichinės nelaimės. Kaltininkų nebus ir Jūsų būsite priversti mokėti dideles sumas už automobilio remontą.

Tokių istorijų, kai automobilis apgadinamas pačiomis netikėčiausiomis aplinkybėmis mes, draudimo kompanijos atstovai, Jums galime papasakoti daugybę. Gyvename vieną kartą ir taip norisi gyventi ramiai, be įtampos ir nuogąstavimų, kad bet kada gali tekti patirti išlaidų automobilio remontui, kurio reikia ne dėl Jūsų kaltės ar transporto priemonės techninės būklės.

Tokį saugumą ir garantuoja KASKO draudimas. Jis yra vienas saugiklių, apsaugantis nuo neplanuotų išlaidų ir užtikrinantis Jūsų gerovę.

draudimas galimas visoms sausumos transporto priemonėms, registruotos valstybiniame registre, išskyrus geležinkelio transporto priemones

draudimas – Jūsų automobiliui ir nesvarbu, ar jis naujas, ar kelerių metų senumo.

KASKO draudimas neabejotinai padės Jums ramiau miegoti naktimis. Leiskite mums tuo pasirūpinti!