Gyventojų turto draudimas – draudimo rūšis, skirta apsaugoti fiziniams asmenims priklausantį nekilnojamą ir kilnojamą turtą nuo sugadinimo ar sunaikinimo.

Gyventojų turtas yra ne tik stogas virš galvos, bet ir buitinė technika, baldai, papuošalai, mielos smulkmenos.
Kurdami savo namus, jiems skiriame ne tik pakankamai daug pinigų, bet ir laiko, jėgų, jausmų. Todėl bet kokia namuose įvykusi nelaimė yra didelis likimo išbandymas, galintis išmušti iš pusiausvyros.

Tačiau nuo jo galima ir apsidrausti. Reikia tik pasirinkti gyventojų turto draudimą ir taip užsitikrinti ramybę ir garantiją, kad visus patirtus nuostolius kompensuos draudimo kompanija.

Jei Jums kyla baimė, kad gamtos jėgos ar blogi žmonės sunaikins ar pavogs Jūsų brangų turtą, o norite gyventi nesibaimindami, tuomet tikrai turėtumėte pasirinkti gyventojų turto draudimą. Juk viena geriausių dovanų, kurią galite įteikti sau ir savo artimiesiems – ramybė.

Gyventojų turto draudimu galima apdrausti:

  • Nekilnojamąjį turtą (namą, butą, vasarnamį, sodybą, ūkinį pastatą, garažą, pirtį ar net tvorą);
  • Baldus, namų apyvokos reikmenis, meno kūrinius ir kitus vertingus daiktus, esančius Jūsų namuose;
  • Buitinius elektros prietaisus (kompiuterius, garso ir vaizdo aparatūrą, buitį palengvinančius daiktus, pavyzdžiui, šaldytuvus, skalbimo mašinas, indaploves).

Gyventojų turto draudimas yra skirtas tam, kad apdraustų visus daiktus, kurie yra namuose. Todėl galima apdrausti ir dokumentus, grynuosius pinigus, papuošalus, svečių daiktus.

Gyventojų turto draudimu papildomai draudžiamas turtas, naudojamas profesinei veiklai, žemės ūkio technika, daiktai, esantys už draudimo vietos ribų.
Gyventojų turto draudimas – tai būdas, padedantis kiekvienam pasijusti finansiškai saugiu, nes niekas nėra garantuotas, kad jo namai ar jame esantis turtas nebus sugadintas arba prarastas įvykus nelaimingam atsitikimui.

Leiskite Jums ištiesti pagalbos ranką, padėti apsisaugoti nuo nelaimių ir viską sugrąžinti į vietas!