Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų – tai draudimo rūšis, kuri garantuoja finansinę apsaugą, kai apdraustasis susižaloja, patiria traumą, jis netenka darbingumo ar nelaimingas atsitikimas tampa jo mirties priežastimi.

Kiekvienas mūsų dažnai net nesusimąstome, jog galime susižaloti, tačiau nelaimės tyko kone kiekviename žingsnyje. Nėra žmogaus, kuris bent kartą gyvenime nebūtų patyrės kokios nors traumos ir nė vienas nesame nuo jų apsaugotas – galime išsisukti koją tiesiog bėgiodami krosą ar griūdami ant slidaus šaligatvio susilaužyti ranką, gamindami savo mėgstamą patiekalą rizikuojame nusideginti, ilsėdamiesi paplūdimyje patirti šilumos ar saulės smūgį.

Kiekvienas mūsų galime nukentėti net tokiuose nelaiminguose atsitikimuose, dėl kurių net nesame kalti, nes, pavyzdžiui, nedrausimas vairuotojas gali rėžtis į mūsų vairuojamą automobilį ir taip sutrikdyti mūsų sveikatą.

Akivaizdu, kad verta iš anksto pagalvoti apie galima rizikas, juk sakoma, kad net Dievas saugo tą, kuris pats saugosi.

Pats geriausias būdas apsisaugoti nuo tokių nelaimių bent jau finansiškai – draudimas nuo nelaimingų atsitikimų. Jis gali tapti tikru pagalbininku – ne tik kompensuoti patirtus nuostolius, bet ir garantuoti finansinę paramą laikinai tapus nedarbingu.

Draudimu nuo nelaimingų atsitikimų draudžiamos įvairios rizikos, pavyzdžiui, traumos, kai jas patyrus, išmokama tam tikra suma, atsižvelgiant į sužalojimo sunkumą.

Draudimu nuo nelaimingų atsitikimų galima apdrausti ir neįgalumo riziką. Išmokos dydis bus nustatomas atsižvelgiant į netekto darbingumo lygį.
Apdraustojo mirties atveju, jei tokia nelaimė įvyko dėl nelaimingo atsitikimo, bus išmokėta visa draudimo suma.

Draudimu nuo nelaimingų atsitikimų galite apsidrausti ne tik pats, bet ir kitus šeimos narius.

Leiskite mums padėti Jums ir Jūsų šeimai jaustis saugiai!