ibrokeris.lt - draudimas internetu
Turto draudimas
Turtas įkeistas bankui
Gaisro signalizacija
Butas pirmame aukšte
Namas/butas nuolat negyvenamas
Vygdomi statybos ir rekonstrukcijos darbai
Apsaugos signalizacija
Pastate yra šarvinės durys, grotos, žaliuzės
Pastatai su šiaudine, nendrine ar medine stogo danga
Nuomojamas
Miestas / Gyvenvietė:
Gatvė:
Namo nr.:
Buto nr.:
Konstrukcijos tipas :

Jūsų vardas pavardė:
Jūsų tel. numeris:
Jūsų el. pašto adresas:

Bendrosios turto civilines atsakomybės draudimas

Tai draudimo rūšis, skirta atlyginti apsidraudusiojo ar jo turto padarytą žalą kitų asmenų sveikatai (gyvybei) ar turtui.

Civilinės atsakomybės draudimas yra turto savininko ir fizinio asmens atsakomybės draudimas.

Turto savininko draudimas – draudimo rūšis, skirta atlyginti trečiųjų asmenų turtui ar sveikatai (gyvybei) padarytą žalą, jeigu tos žalos priežastimi buvo Jūsų turto naudojimas.

Tokia draudimo rūšis ypač aktuali daugiabučiuose bei tankiai nuosavais namais (kotedžais) apstatytuose kvartaluose gyvenantiems asmenims, nes daugiabučiuose dėl vandentiekio avarijos yra tikimybė užlieti apačioje esantį butą arba komercines patalpas, o Jūsų bute, name ar kotedže kilus gaisrui, ugnis gali persimesti pas kaimynus. Visą šią žalą, padarytą kitų asmenų turtui, ir atlygins turto savininko civilinės atsakomybės draudimas, kuriuo būsite apsidraudę ir Jums nereikės pyktis su kaimynais bei patirti skaudžių išlaidų ne tik dėl savo, bet ir kitų turto sugadinimo.

Asmens draudimas – draudimo rūšis, kuomet apdraudžiama privataus asmens civilinė atsakomybė dėl kitam asmeniui ar jo turtui netyčia padarytos žalos.

Šiuo draudimu yra atlyginami nuostoliai, kuriuos tretiesiems asmenims netyčia padarote Jūs ar Jūsų šeimos nariai. Tai žala, kuri kilo dėl:

  • Jūsų ar Jūsų šeimos nario neatsargių, netyčinių buitinių veiksmų;
  • Jūsų veiksmų naudojantis nemotorinėmis transporto priemonėmis, pavyzdžiui, dviračiu, jėgos aitvaru, banglente;
  • Jūsų veiksmų užsiimant neprofesionaliu sportu; 
  • Jūsų veiksmų, susijusių su statybų, remonto, renovacijos darbais.

Kitaip tariant, jei būsite apsidraudęs civilinės atsakomybės draudimu ir važiuodamas dviračiu netyčia sužalosite kitą žmogų, draudimo kompanija kompensuos jo gydymo, jei prireiks, išlaidas, atlygins kitą žalą. Jei Jūsų vaikas, kieme žaisdamas kamuoliu, išdauš kaimyno namo langą, draudimo kompanija atlygins padarytus nuostolius, jei būsite apsidraudęs civilinės atsakomybės draudimu.

Civilinės atsakomybės draudimas – geras pasirinkimas, nes jį įsigijus, atsakomybė už kitiems padarytą žalą bei nuostolių atlyginimas perleidžiamas draudimo bendrovei.

Šis draudimas aktualus ir kelionėse. Apsidraudus kelionės civilinės atsakomybės draudimu, draudimo bendrovė padengs išlaidas, susijusias su reikalavimu atlyginti Jūsų, Jūsų vaikų ar naminių gyvūnų kelionės metu padarytą žalą asmenims ar jų turtui. Pavyzdžiui, jei slidinėdami kalnuose netyčia ką nors sužeistumėte, draudimo bendrovė padengs nukentėjusiojo gydymo, jei prireiks, išlaidas.

Leiskite mums pasirūpinti, kad visada jaustumėtės ramūs! 

 

Kiek draudimų turite ?
3 ir daugiau
1-2
Neturiu